Вибираємо сонцезахисний крем

Вибираємо сонцезахисний крем

Попереду літній сезон, саме час задуматися про відпочинок, а саме про засоби захисту шкіри. Ну курорті сонцезахисний крем буде дуже доречним. А ось як правильно його вибрати, візьміть до уваги кілька корисних порад.

Якщо у вас залишився крем з минулого року, викиньте його негайно. Не рекомендується користуватися простроченим кремом. Виявляється, за рік все властивості сонцезахисного крему випаровуються, і він вас вже не буде захищати. У магазині, купуючи засіб, теж зверніть увагу на терміни придатності. Раптом недбайливий продавець продає вам залежаний товар. Крем повинен бути свіжим, тільки тоді він буде захищати вашу шкіру. А ще в складі було б не погано знайти вітамін Е, тоді такої крем буде не тільки захищати шкіру, але і доглядати за нею.

Але це ще не все, що ви повинні знати про сонцезахисний крем. Головне, ви повинні купити крем з правильною ступенем захисту. Вона виражається в цифрах. Чим менше цифра, тим менше рівень захисту. Якщо ви власник смаглявої шкіри - вам пощастило. Ну, якщо ви плануєте зіграти на дачі, тоді ви можете купувати крем з маленькою ступенем захисту. Це цифри 6, 10, 15, не більше.

Вибираємо сонцезахисний крем
Вибираємо сонцезахисний крем
Вибираємо сонцезахисний крем

А якщо ви летите в жаркі країни і збираєтеся валятися на пісочку, де температура повітря +40, тоді купите крем зі ступенем захисту 30, 40, 50 і вище. А дитині своєму купуйте крем зі ступенем захисту не менше 50 +.

Якщо ви вже прийшли на пляж і почали наносити сонцезахисний крем на шкіру, будь ласка, не наносите його товстим шаром. Виявляється, що чим товще шар крему, тим більша ймовірність опіку! Крем потрібно наносити тонким рівномірним шаром. Ну і, звичайно, після кожного купання діставайте флакон з кремом і наносите його знову.

Мабуть, і все. Тепер ви знаєте як краще вибирати сонцезахисний крем. Додати більше нічого.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.