Цілюща сила морів

Цілюща сила морів

Поїздка на море - це не тільки відпочинок, а й прекрасний спосіб оздоровлення організму. Кому ж особливо корисно відвідати морські береги, щоб набратися здоров'я?

Давно ні для кого не секрет, що страждають певними захворюваннями люди відчувають себе набагато краще, перебуваючи біля моря. Морське повітря, наповнений киснем і озоном, а також вода, що містить унікальні компоненти, мають неповторний оздоравливающим ефектом. Перебування на море - це незамінна профілактика старіння організму, зміцнення імунітету і стимуляція нормального розвитку і зростання у дітей.

Хвилі самі по собі є чудовим масажером, надають саме сприятливий вплив на весь організм. Судинах доводиться то звужуватися, то розширюватися для підтримки необхідної температури, і це їх зміцнює. Навіть у найспекотніші дні температура морської води нижча за температуру людського тіла, значить для того, щоб зігрітися, необхідно витратити енергію, тобто витратити калорії. Якщо при цьому ще вести активний спосіб життя і не дуже захоплюватися екзотичними солодощами, то скинути пару кілограмів можна просто насолоджуючись відпочинком.

Морська вода дуже корисна для людей, які страждають шкірними захворюваннями. Морське повітря благотворно впливає на людей із захворюваннями дихальних шляхів, в тому числі і на астму. Число загострень зменшується, настає відчутне полегшення. Діти, що мають проблеми з аденоїдами і миндалинами, починають відчувати себе набагато краще і отримують прекрасну профілактику, іноді дозволяє уникнути операції.

Купання в морській воді сприяє насиченню організму потрібними мікроелементами, яких людині постійно не вистачає. Організм загартовується дуже м'яко, тому навіть маленьким дітям це корисно. Плавання зміцнює м'язи, в тому числі і серцеву, покращує поставу і полегшує різні захворювання кісток і хребта.

Морське повітря - це чарівне зілля для нервової системи людини. Він заспокоює, розслаблює і наповнює чудотворної енергією, яка дає сили для подолання стресів, що виникають в міському середовищі. Шум хвиль дарує дивовижну релаксацію: неповторне задоволення можна отримати, сидячи рано вранці або на заході біля моря, слухаючи крик чайок, спостерігаючи, як сонце потопає в море.

Прогулянки уздовж берега по піску або дрібної гальці теж вельми корисні. Добре ходити босоніж уздовж берега і масажувати стопи. Така їх профілактика позитивно позначається на самопочутті, допомагає розслабитися і скинути напругу.

Цілюща сила морів
Цілюща сила морів
Цілюща сила морів

На Чорному морі не буває різких температурних перепадів, а значить організму (особливо дитячого) легко адаптуватися до нових умов. Дітям з бронхо-легеневими захворюваннями перебування на цьому морі дуже корисно. Крім того, чорноморський клімат благотворно діє на нервову систему і опорно-руховий апарат.

Середземне море - відмінне місце для астматиків і тих, у кого не все гладко з серцево-судинною системою.

На Балтійському морі клімат максимально наближений до європейського. Тутешнє повітря прекрасно підходить для реабілітації після лікування онкологічних захворювань, а також їх профілактики. Соснові ліси і морське повітря оздоровлюють дихальну систему і покращують стан ендокринної.

Азовське узбережжя зцілювальне діє на різні захворювання носа і горла і шкіру. Воно ідеально підходить для сімей, які вирушають на відпочинок з маленькими дітьми: у берега зовсім неглибоко, тому вода добре прогрівається.

Адріатичне море позитивно впливає на стан опорно-рухової системи, покращує її стану після ударів і травм. Багато курорти спеціалізуються на лікуванні дитячої та підліткової статевої системи.

На Іонічному морі можна прекрасно зміцнити імунітет і частково вирішити проблеми, пов'язані з ожирінням і ендокринними захворюваннями.

Червоне море, хоча і багато небезпечними мешканцями, але найсприятливішим чином впливає на серцево-судинну систему. Біля берега воно мілководне, що полегшує знайомство дітей з морською стихією.

Мертве море зцілює багато шкірні хвороби, позитивно впливає на легені, суглоби і серце.

Морський клімат надає воістину чарівне вплив на душевний і фізичне самопочуття людини. Подарувати собі і близьким поїздку на море - значить наповнити свій організм умиротворенням, силою і радістю.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.