Лунапарк в Кирилівці

Лунапарк «Адреналін-шоу» в Кирилівці

Кирилівка - невеликий, але досить розвинений курорт на березі Азовського моря. Ну і який морський відпочинок може бути без розваг, таких як луна-парк. У Кирилівці є два розважальних центру з масою атракціонів і кіосків з смакотою. Перший місяць-парк знаходиться в центрі курортного селища, а другий - на початку Федотової коси. Тут багато батутів, каруселей, гірок та місць, де можна поласувати поп-корном і іншою смакотою.

Луна-парк «Адреналін-шоу» в центрі Кирилівки

Він розташований практично в самому центрі курорту, на початку коси Пересип. Поруч луна-парком знаходиться нічний клуб «Галактика і ринок. До моря від нього - рукою подати. Територія «Адреналін-шоу» займає гектар площі. На сьогоднішній день функціонують більше 30 атракціонів для дітей і дорослих. Крім того, є тири, кегельбани, кінотеатр і кіоски з ласощами, напоями. Луна-парк працює вже ось як 19 років. Атракціон, за яким його впізнають, це колесо огляду. Діаметр його складає 27 метрів. Також особливої ​​уваги заслуговує ланцюговий карусель, яка має висоту понад 57 метрів.

Лунапарк в Кирилівці
Лунапарк в Кирилівці
Лунапарк в Кирилівці
Лунапарк в Кирилівці

Атракціони в «Адреналін-шоу»

Всі розваги можна розділити за віком. Для дітей від 3-8 років спеціально розроблені з урахуванням вагової категорії і зростання, абсолютно безпечні такі атракціони як «Гірка-батут», «Сафарі», «Лебеді», «Дитячий манеж» і звичайно ж улюблена всіма «рибалочку. Ще одна категорія розваг підійде для дітей від 8 років і дорослих. Сюди входять такі атракціони, як пневматичний тир, кімната сміху і страху, «Тарзанка», всіма улюблений «Автодром» і звичайно «Колесо огляду». На останньому можна всією сім'єю подивитися на Кирилівку з висоти пташиного польоту. Кабіна повертається на 360 градусів, щоб огляд навколишньої місцевості був ще більш вражаючим.

Для любителів екстриму, віком від 10-14 років і зростом не менше 140 см є особливі атракціони, на яких захоплює дух і підвищують рівень адреналіну в крові. До них відносять «Шторм», «Star life», «Energy Star», «Skyflyaer». Карусель «Skyflyaer» особливо дивує відвідувачів так, як вважається найвищою в Україні і піднімає їх на 57 метрів над землею.

Інші розваги та торгові точки

Луна-парк «Адреналін-шоу» також запрошує відвідувачів кінотеатру 9Д, кегельбани, тири та кафе. На території розважального центру є багато торгових кіосків з морозивом, снеками, солодкою ватою, поп-корном і іншими обов'язковими атрибутами відвідування луна-парку. Працює він кожен день з шести годин вечора до 12. Вихідних і святкових днів немає. Дістатися до центрального луна-парку не складе труднощів, так як він знаходиться в самому центрі Кирилівки. З Пересипу, Федотку і Стьопка їдуть маршрутки до автовокзалу, а від нього 5 хвилин ходьби. Нічні вогні, весела музика і яскраві ілюмінації не можуть не привернути увагу ввечері. Луна-парк - прекрасне місце для відпочинку. Тут буде весело і дітям, і дорослим. Для всіх знайдеться розвага.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.