Ловля бичка на Азовському морі

Ловля бичка на Азовському морі

Ловля бичка в Кирилівці завжди захоплююча рибалка. У цій статті наведемо опис техніки і снастей лову бичка на Азовському морі з човна. Як приклад, опишемо умови для СМТ. Кирилівка.

В Азовському морі розрізняють кілька видів бичків. Найпоширеніший - бичок-головач за місцевим бус. Також розрізняють: бичок-бубирь, бичок-зеленчак, бичок-пісочник. Найбільший - бичок-мортовік, місцеві рибалки називають його жаба або батіг.

Вибір місця лову бичка на Азовському морі в Кирилівці залежить від погоди. У сонячну погоду прі не великому хвилюванні моря бичок ловиться на глибоких місцях. А в похмуру погоду бичок підходить ближче до берега. З човна ловлять бичка, тримаючи жилку рукою, при цьому клювання визначаться по сіпанню і тремтіння волосіні перекинутої через палець.

Снасть

Снасть - закидушка: метрів 5 волосіні - 0,6 - 0,7 мм. На кінці волосіні - 1 гачок номер десять, дванадцять, з довгою цівкою для зручності зняття риби і забезпечення зручного насадження великої наживки, через 15 - 20 см. Другий поводок кріпиться, витримуючи відстань в п'ятнадцять, двадцять сантиметрів від першого.

Вага грузила підбираєте самі, в залежності від товщини жилки, 0,5 до 1, але менше 0,5 краще не брати - поріже пальці. Ловля на спінінг або вудку, себе не виправдовує.

Ловля бичка на Азовському морі
Ловля бичка на Азовському морі
Ловля бичка на Азовському морі

Наживка

Використовується наживка різноманітна. Використовуються крупнонарезанний шматочками курячий пупок, яловичина. Така насадка не збивається, довго тримається. Також застосовується в якості наживки креветка, дощовий черв'як, червоний гнойовий черв'як.

Накопати хробака в Кирилівці складно, піщані ґрунти не дуже улюблене місце для черв'яків. Брати черв'яка потрібно товстіший, тому що через стилю лову (тягти по дну), він швидко може потріпатися. Тому і ловля на червоного хробака складно вата.

Бичок у всіх жителів користується особливою пошаною. Не дарма ж в місті Бердянськ, що на Азовському морі, рибі-бичку поставлений пам'ятник з написом «Бичкові - годувальнику».

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.