Курорт Кирилівка

Курорт Кирилівка

Курорт Кирилівка налічує три з половиною тисячі жителів але, не дивлячись на малий розмір, Кирилівка удостоїлася назви «курорт державного значення». Курорт Кирилівка дуже гостинна і за сезон може прийняти до трьох мільйонів відпочиваючих з усіх куточків СНД. Туристи цінують демократичність, доступність і різноманітність видів відпочинку надаються цим курортом.

Для більшості туристичних баз сезон триває з травня по вересень, але деякі бази відкриваються вже в квітні і закриваються в жовтні. У сезон вода в Азовському морі прогрівається до 25 - 30 градусів, квітень і жовтень цим похвалитися не можуть. Купатися в цю пору року можуть тільки підготовлені люди. Але багато відпочиваючих приїжджають в Кирилівку не тільки для купання в багатих мінералами воді, але і для того, що б просто подихати просоченим солоним бризом повітрям, ловити дрібні краплі розбитих про хвилерізи хвиль у себе на обличчі і просто забути про те, що є інший, суєтний світ.

Пляжі Кирилівки здобули славу найчистіших пляжів по всій Україні. Покриті м'яким піском або золотистим черепашником пляжі, або дикі, або облаштовані шезлонгами і навісами, залишаться у вашій пам'яті назавжди, як приємний спогад.

Курорт Кирилівка
Курорт Кирилівка
Курорт Кирилівка

Кирилівка має два лиману, глибина яких не перевищує і одного метра. Діти обожнюють залиті сонцем мілководдя. Прямо на лимані ви можете прийняти грязьові ванни, цілющість яких повсюдно доведена. У Кирилівці також є бальнеологічний санаторій під назвою «Кирилівка». В якому за порівняльну плату ви можете поправити своє здоров'я.

Кирилівка також знаменита одним з кращих аквапарків «Острів скарбів». У Кирилівці можна відпочити і вдень і вночі. Безліч барів і дискотек відкривають свої двері перед відпочиваючими, радо пропонують свої послуги.

Також варто відзначити, що в Кирилівці немає ні залізниці, ні промислового виробництва, ні порту. Що робить цей курорт виключно екологічно чистим.

Крім моря, піску та сонця селище може запропонувати відпочиваючим незабутню атмосферу привітності і братства. Кирилівка не зажадає від вас вечірніх суконь і туфель на високих шпильках, вона може запропонувати вам невитіюватість простий одягу. Кирилівка дозволить Вам забути про суєту щоденних турбот.

Кирилівка завжди рада новим особам, не забуваючи про старі. Тут знайде «своє» кожен.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.