Кінний цирк в Кирилівці

Кінний цирк в Кирилівці

Азовське море - улюблене місце для літнього відпочинку багатьох жителів. Тут можна не тільки поплавати в теплому морі і позагоряти, а й вивчити з незвичайного боку національну культуру в кінному театрі. Він знаходиться поблизу від аквапарку «Острів Скарбів» на Федотової косі. Кінний театр відкрився в 2011 році і з тих пір працює кожен сезон. Глядачі отримують масу задоволення від захоплюючого шоу і смачною української кухні.

Як проходять виступи?

Для того щоб відтворити атмосферу козацтва на території кінного театру «Кирилівська Січ» зробили кузню, збройову, гончарну, шорня, курені. Всі споруди максимально схожі на ті, що були в минулі часи. Крім того, тут можна побачити опудала тварин і дерев'яні скульптури народних умільців. Ще більш приємно буде скуштувати українську національну кухню в театрі. Для спогадів про поїздку можна зробити фото і навіть покататися на коні.

Кінний цирк в Кирилівці
Кінний цирк в Кирилівці
Кінний цирк в Кирилівці
Кінний цирк в Кирилівці

У шоу-програму входить:

  • Кінноспортивний уявлення з фольклорною музикою: трюки на конях і вміло поставлені бої;
  • Імпровізація козаків і залучення глядачів в шоу;
  • Шабельний традиційний танець, який ще називають гопак.

Бонуси

Всі бажаючі можуть відчути себе в ролі козака, беручи участь в боях, займаючись ліпленням глиняних горщиків, стріляючи з лука, піднімаючи гирі або змагаючись у метанні ножів. Все це доступно для кожного відвідувача, а для того щоб залишилися приємні спогади можна замовити відеозйомку.

Кінний цирк в Кирилівці
Кінний цирк в Кирилівці
Кінний цирк в Кирилівці

Для бажаючих спробувати себе в кінної їзди на території театру працює школа верхової їзди. Інструктори мають високий рівень кваліфікації, деякі з них проходять стажування в кращих кінних школах.

Для любителів екстриму є окрема опція - скалодром, який розташований над козацької площею. Багато яскравих вражень і зашкалює адреналін забезпечений. Скалодром складається з смуг перешкод і різних за складністю підвісних сходів. Для безпеки проходження є все необхідне: надійні карабіни і страховка.

Обов'язково відвідайте кінний театр під час поїздки в Кирилівку. Цікаве проведення часу, смачний обід та різні змагання залишать приємні спогади на довгі роки.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.