Кам'яна могила

Кам'яна могила - колиска цивілізації. Міф чи реальність

Я хочу розповісти вам про дивовижний творіння природи (або людини), загадкове, вкритому міфами і легендами місці, про місце, поруч з яким я народилася і виросла - про Кам'яну Могилу.

Я прожила тут усе своє життя, я цікавлюся цим місцем, але до сих пір не знаю, напевно, і тисячної частини тих таємниць, які зберігають в собі багатовікові камені і білосніжний пісок.

Кам'яна могила розташована в Запорізькій області, Мелітопольському районі на березі річки Молочної. Місця селища - Терпіння і Мирний. Серед сухого степу, в якій найбільше розмаїття трав перебувати одна з найдивовижніших загадок природи.

Місцеві жителі вірять в легенду про те, що колись давно богатир Андрон за провину перед Аллахом повинен був скласти біля річки велику гору ізкамней. Щоб швидше закінчити роботу, він нещільно складав камені. Коли майже вся робота була вже зроблена, богатир, піднімаючи величезний камінь, оступився і провалився в щілину між брилами. Там він застряг і помер, і його кістки досі лежать під камінням. Коли під час війни люди будували собі притулку між камінням, були знайдені стародавні поховання. Саме тоді і з'явилася ця легенда.

Існує певний міф про те, що кам'яна могила - це слід діяльності древньої цивілізації, яка загинула від комети, яка впала на Землю мільйони років тому. Кам'яна могила являє собою нагромадження каменів величезної величини в хаотичному порядку. Ці камені утворюють безліч печер і ущелин, в яких були знайдені сліди життєдіяльності людей, послання, які були написані так, як ніби люди знали, що з ними трапиться. Є підстави вважати, що на Кам'яній могилі виявлені начерки епосу про Гільгамеша - першої писемної пам'ятки в історії - тієї самої легенди, за якою частково написана Біблія.

Кам'яна могила виявилася первинним великим древнім архівом, прочитавши який, можна пролити світло на справжню історію світової цивілізації ...

Кам'яна могила
Кам'яна могила
Кам'яна могила

Я не знаю, як вона з'явилася, чи довго існує, але я знаю точно, що це не просто камені. Вони мають якусь надприродну силу, яка заворожує і притягує. Місцеві жителі розповідають (і я сама бачила), як Кам'яна могила розрізає хмари - коли навколо неї йде сильний дощ, над нею світить сонце. Найсильніша заметіль не може приховати жодного її каменю, які завжди залишаються тепліше, ніж повітря! Коли живуть неподалік від Кам'яної могили людей спіткала важка біда - вибух складу боєприпасів, коли практично кожен будинок в радіусі декількох кілометрів постраждав, вона залишилася неушкодженою. В радіусі кілометра від неї не впав жоден снаряд, не було жодного вибуху!

Кажуть, що на Кам'яній могилі люди зцілюються від багатьох хвороб, що вже не одна подружня пара, довгі роки не мала дітей, відвідавши Кам'яну могилу, зцілилася. Я живу в селі Терпіння, розташованому в 500 м. Від Кам'яної могили, з мого двору видно її вершина і я кожен день бачу десятки людей, які приїжджають з інших регіонів, областей і навіть країн, щоб доторкнутися до каменя, на якому, за легендою приносили жертви богам. Я не раз чула, що місця, де відбувалися вбивства, випромінюють негативну енергію, відштовхують. Але цей камінь, навпаки - притягує, манить своєю загадковістю, заряджає якоюсь дикою енергією ...

Я не раз чула, читала, та й сама вже стала помічати, що Кам'яну могилу засипає піском, вона ніби тоне в ньому, стаючи все нижче і нижче. Звідки береться цей пісок, чому він поглинає каміння, ніхто пояснити не може. Невже ця колиска цивілізації (як вважають такі вчені-археологи та історики, як Ю. Шилов, С.Пауков, В. Супперт) може просто піти під землю, зникнути, так і повідавши людству свої таємниці?

Вже багато століть вчені всіх країн, народів і релігій намагаються знайти місце єдиного початку, початку часів, початку життя. Вони шукають його в найнеймовірніших місцях - на Арараті, Тибеті, в Єгипті, на небаченої ніким Атлантиді. А може священне місце тут, поруч з нами? Може, не дарма Кам'яна могила так себе захищає і зберігає свої таємниці від людини? Може нам чогось не слід знати? Може ці камені знають те, що може погубити людство? Може люди, які загинули тоді дізналися те, що було призначене не їм? Може ми повинні залишити все, як є?

ЕКСКУРСІЇ В КИРИЛІВЦІ

Любите подорожувати і колекціонувати цікаві спогади? Любите відвідувати оригінальні історичні місця, досліджувати природні заповідники, привозити з відпочинку не тільки загар, але і нові знання? Кирилівка - місце саме для таких людей - активних, допитливих, ентузіастів.

Груздєв Іван

пт, 01/28/2022 - 01:41

Я був там мені сподобалося, мене наче щось тягнуло туди, у середину. Спочатку у мене боліла голова як тільки я наблизився до жертовного каменя голова перестала боліти.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.