Як дістатися до Кирилівки

Як дістатися до Кирилівки

Селище розташоване в Запорізькій області, Якимівському районі в 80 кілометрах від Мелітополя. Якщо Ви добіратетісь поїздом беріть квитки до ст. Мелітополь, у крайньому випадку до Запоріжжя, дивіться розклад поїздів. З усіх двох станцій ходять маршрутні таксі прямісінько до смт. Кирилівка. Для подорожуючих на своєму транспорті. Найбільші траси України, Одеса-Ростов (Е58) і Харків-Сімферополь (Е105) проходять через Мелітополь. З м. Мелітополя до Кирилівки веде Харків-Сімферополь (Е105).

25 км від м. Мелітополя стоїть вказівник на Кирилівку поворот наліво, орієнтуйтеся на постамент оленя. Після повороту потрібно проїхати 40 км до смт. Кирилівка. З більшості великих міст України (Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків) йдуть маршрутні таксі до Кирилівки.

Також Ви можете доїхати до ст. Мелітополь поїздом. Далі маршрутним таксі, маршрутні таксі приїжджають в центр Кирилівки. Є можливість виїхати на косу Пересип (маршрутне таксі 'коса Пересип') і Федотова коса (маршрутне таксі 'Степок'). Є можливість найняти таксі. Тут же відправляються маршрутні таксі на Мелітополь, Запоріжжя, Дніпропетровськ.

Також можете подивитися карти Кирилівки.

Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А Світлана

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98