Як дістатися до Кирилівки

Як дістатися до Кирилівки

Селище розташоване в Запорізькій області, Якимівському районі в 80 кілометрах від Мелітополя. Якщо Ви добіратетісь поїздом, беріть квитки до ст. Мелітополь. З Києва регулярно ходить 11 поїзд, за літнім розкладом додають 71 і 281 поїзда, Харків можна дістатися на 211 і 81 поїздах, Ковель - на 87 поїзді, Івано-Франківськ - на 231 поїзді, Львів - на 85 поїзді.

Для подорожуючих на своєму транспорті. Найбільші траси України, Одеса-Ростов (Е58) і Харків-Сімферополь (Е105) проходять через Мелітополь. З р Мелітополя до Кирилівки веде Харків-Сімферополь (Е105). 25 км. від Мелітополя стоїть вказівник на Кирилівку поворот наліво, орієнтуйтеся на постамент оленя. Після повороту потрібно проїхати 40 км до смт. Кирилівка.

З більшості великих міст України (Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків) йдуть маршрутні таксі до Кирилівки. Далі маршрутним таксі, приїжджають в центр Кирилівки. Є можливість поїхати на косу Пересип (маршрутне таксі 'коса Пересип') і Федотова коса (маршрутне таксі 'Степок'). Є можливість найняти таксі.

Тут же відправляються маршрутні таксі на Мелітополь, Запоріжжя, Дніпропетровськ.

Також можете подивитися карти Кирилівки.