Любите подорожувати і колекціонувати цікаві спогади? Любите відвідувати оригінальні історичні місця , досліджувати природні заповідники , привозити з відпочинку не тільки загар , а й нові знання? Кирилівка - місце саме для таких людей - активних , допитливих , ентузіастів.

Кирилівка - селище міського типу в Запорізькій області України . Це мальовничий куточок природи , який манить туристів з усього світу своїми унікальними пам'ятками. Чим так приваблює ця місцевість бажаючих побачити щось нове і запам'ятовується ?

Можна замовити екскурсію з Кирилівки за тел: 097 829-16-78

Кам'яна могила

Загадкове і дивовижне місце, яке приваблює не тільки туристів, але й учених - історико -культурний заповідник Кам'яна могила. Що це? Покинутий склеп, страшне кладовище, незвідана рівнина з похованнями? Ні, - це пагорб, який складається з величезних кам'яних брил, деякі з яких перевищують людський зріст в 2-3 рази. Кам'яні брили нагромаджені в центрі ідеально рівною майданчика, а оточують їх величні жіночі, чоловічі та дитячі фігури з каменю. Древня легенда свідчить, що колись тут мешкали Амазонки. Хочете розгадати таємницю походження каменів самостійно або помилуватися на зачаровують фігури, - вирушайте в Кирилівку і споглядайте цей храм природи власні очі.

Кам'яна могила - колиска цивілізації. Міф чи реальність

Острів Бірючий

Екскурсія на острів Бірючий - можливість поспостерігати за дикими тваринами без прикрас, без кліток і без обмежень. Можете не боятися за себе або своїх дітей, на острові мешкають мирні тварини: олені, коні, муфлони, лані, а також різноманіття представників світу птахів. У літній період ви зможете оглянути польові простори, переміщаючись на транспорті, так що нахажівать мозолі, не доведеться! Доторкніться до природного місця існування диких тварин, покажіть дітям, що представників фауни можна поспостерігати не тільки в клітках зоопарку, отримуйте задоволення всією сім'єю.

Острів Бірючий

Асканія-Нова

Побувати в Кирилівці і не відвідати Асканію-Нову − просто неможливо! Це національний заповідник, який може похвалитися незайманими землями, не знаючими впливу плуга. В Асканії зараз живе близько 1000 тварин, в числі яких і коні з оленями, і буйволи з бізонами, і зебри з антилопами. Та й тварини-гості, що заходять і залітають на територію заповідника, почуваються тут абсолютно вільно. Екскурс по заповіднику включає в себе огляд ботанічного парку, зоопарку, заповідному степу і Великого Чапельського під. Цей самий під не що інше, як місце проживання більше 800 голів представників копитних. Ви побачите дикі стада в оточенні незайманої природи, що може бути більш захоплюючим?

Чудо в степу - Асканія-Нова

Острів Хортиця

Всесвітньо відомий острів Хортиця - український національний заповідник, який славиться далеко за межами країни. Ви часто бачите унікальні історичні та природні комплекси? Якщо ні, то екскурсія по Хортиці - відмінна можливість це зробити. Ви поринете в атмосферу козацтва, зможете самостійно відчути на собі велич Запорізької Січі, послухати вірші Шевченка під час пішохідної екскурсії Тарасова стежка. Подорож на Хортицю перенесе вас у серці українського духу, ви отримаєте незабутній досвід і просочитеся істинним повагою до історії.

Відпустка в Кирилівці - це можливість відпочити в комфортабельних умовах, отримати нові знання про Україну в цікавій інтерактивній формі і привезти додому чудернацькі спогади про поїздку.

Заповідник острів Хортиця

Святі цілющі джерела

В с. Терпіння є три святих джерела - Богородиці, Миколи Чудотворця і святого Пантелеймона. Три джерела з живою і мертвою водою стікаються в одну купіль, де Ви можете зануритися і набрати води з собою.

Святі цілющі джерела

Гарячий родонове джерело-гейзер і солоне озеро

Оздоровча поїздка на Арабатську стрілку. Програма поїздки: гарячий джерело, солоне озеро, лікувальні грязі.

Гарячий родонове джерело-гейзер і солоне озеро

Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А Світлана

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98