Дельфінарій «Оскар» - Кирилівка

Дельфінарій «Оскар» в Кирилівці: плюса дельфінотерапії

Дельфінарій «Оскар» знаходиться в Кирилівці на Федотової косі поблизу Азовського моря. Він вважається за площею і місткості найбільшим в Україні. Сюди з'їжджаються сім'ї з дітьми з різних куточків країни. Для кожної дитини зустріч з морськими мешканцями це незабутня подія, повне приємних емоцій і вражень. У всьому світі визнано лікувальний вплив дельфінотерапії, її застосовують в різних галузях медицини, для лікування і реабілітації важких патологій.

В дельфінарії може розміститися одночасно 870 осіб, завдяки формі трибуни. При цьому всі відвідувачі завжди знаходяться в тіні від сонця. Басейн, в якому живуть дельфіни, має велику площу і комфортну форму.

Які вихованці живуть в дельфінарії «Оскар»?

В найбільшому дельфінарії в Україні виступають чорноморські дельфіни і морські котики. Цей вид дельфінів вважається вимираючим, тому занесений до Червоної книги. Живуть морські вихованці в зонуванні басейні глибиною В5 ​​метром. Вода для них проходить двухфазовость екологічну чистку, що відповідає вимогам санепідемстанції.

Як проходять виступи в «Оскарі»?

В дельфінарії проводять цікаві і захоплюючі виступи за участю дельфінів і морських котиків. Морські вихованці вміють робити різноманітні трюки і веселі номери. Діти зазвичай перебувають в захваті від побаченого. Крім того, можна з ними поплавати і сфотографуватися на пам'ять. У цих же цілях є сувенірний відділ.

Кирилівка дельфінарій «Оскар»
Кирилівка дельфінарій «Оскар»
Кирилівка дельфінарій «Оскар»
Кирилівка дельфінарій «Оскар»

Чи працює дельфінарій взимку?

В Кирилівці «Оскар» в зимовий час не функціонує. Однак можна відвідати будь-яку філію дельфінарію, наприклад в Генічеську. Так як для багатьох діток з порушеннями опорно-рухового апарату та іншими захворюваннями це дуже корисна процедура.

Як дістатися до дельфінарію «Оскар»?

Дельфінарій знаходиться практично в центрі Кирилівки, навпаки аквапарку «Острів скарбів». До нього дістатися буде легко і тим, хто оселився в центрі курортного селища і тим, хто на Федотової косі, Степке. З центральної частини можна дійти пішки або доїхати на машині за наявності такої. З Пересипу і Федотку регулярно їдуть маршрутки через дельфінарій. Кожні півгодини до 9-10 вечора можна виїхати.

Дельфінарій «Оскар»
Дельфінарій «Оскар»
Дельфінарій «Оскар»

Чим корисна дельфінотерапія?

Плавання і спілкування з цими милими й розумними вихованцями особливо благотворно впливає на дітей. А також наукою доведено, що дельфінатерапія має цілющий ефект завдяки випромінюваним ультразвуковим хвилям від морських ссавців. Це відбувається також по тій основну причину, що дельфіни дуже доброзичливі і товариські. Вони легко йдуть на контакт з знаходяться поруч людиною, грають і разом плавають, що і, власне, робить такий потужний позитивний ефект.

Користь від дельфінотерапії:

  1. Прямий вплив на клітини організму. Основа дельфінотерапії базується на ультразвуку, який впливає не на конкретні органи або частини тіла, а на всі клітини організму людини. Під час спілкування з дельфінами вони «розкриваються».
  2. Розгін скопилася рідини в окремих зонах. Ультразвукове вплив розганяє накопичилася рідина в різних ділянках тіла. Рідинний обмін в організмі починає рухатися швидше.
  3. Знеболювальне вплив. Ультразвук, який виходить від дельфінів, допомагає усувати біль. Саме тому дельфінотерапія так корисна при багатьох важких захворюваннях.

Дельфінарій «Оскар» в Кирилівці радо зустрічає гостей щороку. Яскраві кумедні виступи тварин порадують і дорослих, і дітей. Позитивні емоції і лікувальний ефект забезпечений.

Адреса: смт. Кирилівка, вул. Першотравнева, 1-Б

050 257 47 47

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.