Цілюща сила морів
Admin
05 07 2012
Здоровя

Поїздка на море - це не тільки відпочинок, але й прекрасний спосіб оздоровлення організму. Кому ж особливо корисно відвідати морські береги, щоб набратися здоров'я?

Давно ні для кого не секрет, що страждають певними захворюваннями люди відчувають себе набагато краще, перебуваючи біля моря. Морське повітря, наповнений киснем і озоном, а також вода, що містить унікальні компоненти, володіють неповторним оздоровлюючим ефектом. Перебування на море - це незамінна профілактика старіння організму, зміцнення імунітету і стимуляція нормального розвитку і росту у дітей.

Хвилі самі по собі є чудовим масажером, що надає саме сприятливий вплив на весь організм. Судинам доводиться то звужуватися, то розширюватися для підтримки необхідної температури, і це їх зміцнює. Навіть у найспекотніші дні температура морської води нижче температури людського тіла, значить для того, щоб зігрітися, необхідно витратити енергію, тобто витратити калорії. Якщо при цьому ще вести активний спосіб життя і не дуже захоплюватися екзотичними солодощами, то скинути пару кілограмів можна просто насолоджуючись відпочинком.

Морська вода дуже корисна для людей, які страждають шкірними захворюваннями. Морське повітря благотворно впливає на людей з захворюваннями дихальних шляхів, у тому числі і астмою. Число загострень зменшується, настає відчутне полегшення. Діти, що мають проблеми з аденоїдами і мигдалинами, починають відчувати себе набагато краще і отримують прекрасну профілактику, іноді дозволяє уникнути операції.

Купання в морській воді сприяє насиченню організму потрібними мікроелементами, яких людині постійно не вистачає. Організм загартовується дуже м'яко, тому навіть маленьким дітям це корисно. Плавання укріплює м'язи, в тому числі і серцеву, покращує поставу і полегшує різні захворювання кісток і хребта.

Морське повітря - це чарівне зілля для нервової системи людини. Він заспокоює, розслабляє і наповнює чудотворної енергією, яка дає сили для подолання стресів, що виникають в міському середовищі. Шум хвиль дарує дивовижну релаксацію: неповторне задоволення можна отримати, сидячи рано вранці або на заході біля моря, слухаючи крик чайок, спостерігаючи, як сонце потопає в морі.

Прогулянки уздовж берега по піску або дрібної гальці теж вельми корисні. Добре ходити босоніж уздовж берега і масажувати стопи. Така їх профілактика позитивно позначається на самопочутті, допомагає розслабитися і скинути напругу.

На Чорному морі не буває різких температурних перепадів, а значить організму (особливо дитячому) легко адаптуватися до нових умов. Дітям з бронхо-легеневими захворюваннями перебування на цьому морі дуже корисно. Крім того, чорноморський клімат благотворно діє на нервову систему і опорно-руховий апарат.

Середземне море - відмінне місце для астматиків і тих, у кого не все гладко з серцево-судинною системою.

На Балтійському морі клімат максимально наближений до європейського. Тутешнє повітря прекрасно підходить для реабілітації після лікування онкологічних захворювань, а також їх профілактики. Соснові ліси і морське повітря оздоровлюють дихальну систему та покращують стан ендокринної.

Азовське узбережжя зцілююче діє на різні захворювання носа і горла і шкіру. Воно ідеально підходить для сімей, які вирушають на відпочинок з маленькими дітьми: біля берега зовсім неглибоко, тому вода добре прогрівається.

Адріатичне море позитивно впливає на стан опорно-рухової системи, покращує її стану після ударів і травм. Багато курорти спеціалізуються на лікуванні дитячої та підліткової статевої системи.

На Іонічному морі можна чудово зміцнити імунітет і частково вирішити проблеми, пов'язані з ожирінням і ендокринними захворюваннями.

Червоне море, хоча і багате небезпечними мешканцями, але самим сприятливим чином впливає на серцево-судинну систему. Біля берега воно мілководне, що полегшує знайомство дітей з морською стихією.

Мертве море зцілює багато шкірні хвороби, позитивно впливає на легені, суглоби і серце.

Морський клімат робить воістину чарівне вплив на душевний і фізичне самопочуття людини. Подарувати собі і близьким поїздку на море - значить наповнити свій організм умиротворенням, силою і радістю.Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98