Відпочинок в Кирилівці на Азовському морі
Admin
10 07 2012
Bідпочинок

Вибратися у відпустку відпочити на морське узбережжя - бажання практично кожної людини. Ви засмучуєтеся тим, що на пляж не легко виявити вільне місце? Тоді для Вас відпочинок в Кирилівці на Азовське море! У Кирилівці на азовському узбережжі ви не знайдете ні переповнених пляжів, де складно знайти куточок, ні захмарних цін на кімнати і їжу.

Вас запрошує провести відпустку повний сонця і світла курортне місто Кирилівка. Теплі хвилі моря і затишна обстановка дадуть можливість чудово провести кілька літніх тижнів, насолодитися морем і отримати засмагу. Ви зможете відвідати Федотову косу - приголомшливий куточок природи біля Утлюкського лиману. Можна розповісти про неї багато цікавого, але краще побачити її і залишити в пам'яті назавжди. У Кирилівка є можливість замовити екскурсію в заповідні місця і побачити життя тварин у естествнной середовищі.

На узбережжі побудовано безліч санаторіїв та інших місць масового відпочинку, а також аппартаментов і приватних будинків. Будь хто приїхав оздоровитися, зуміє знайти для проживання найкращий варіант. Місцеві пляжі влаштовані таким чином, що плавати на них не небезпечно. Рибалки зможуть відвідати веліколепине "рибні" місця: Утлюкського і Молочний лимани.

Що знаходиться поблизу лиман Молочний відомий цілющими грязями. У цих місцях є кілька лікувальних закладів, в яких застосовується лікування грязями, де можете проконсультуватися зі експертами і отримати лечебинй курс. Фахівці заявляють, що Азов і його лимани - ідеальне місце для споруди сучасних міжнародних профілакторіїв та популяризації різних видів вітрильного спорту.

Відпочинок в Кирилівці на Азовському морі - чудове місце для відпочинку дітей. Через невеликої глибини на місцевих пляжах, вода біля берега відмінно гріється сонцем. Дрібний пляжний пісок чудово підійде маленьким дітям, а неглибоке море - чудове місце навчання початківців плавців.

Морське повітря, насичене запахами квітів і йодистими парами, дозволяє очистити дихальні шляхи, а м'який клімат - скоротити час переаккліматізаціі. Приймати сонячні ванни і купатися на море зручно в травні-вересні, коли вода біля берега завжди надзвичайно теплою. Як правило, денна температура влітку близько 25 градусів, а сонячно здедсь зачительному частину літа. З цих причин проведення відпустки на азовських пляжах вважається дуже привабливим - недарма безліч людей щороку приїжджають сюди провести літній відпочинок.

Найкращі пляжі Кирилівки не поступляться багатьом популярним місцях Криму за якістю піску і зручності. Крім того вода біля берега на узбережжі Азова значно тепліше, а повітря теж насичений йодистими парами і запахами квітів. У цих місцях ви можете оздоровитися з максимальною користю для свого організму, отримаєте масу вражень на майбутній рік.Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98