Острів Бірючий на азовському морі
Admin
01 16 2015
Природа

Бірючий більший півострів Азовського моря, безлюдний і барвистий куточок півдня України. Прихильники здичавілої природи, тихого відпочинку і безкраїх видів неодмінно не пошкодують про проведений тут відпустці.

Півострів розмістився в південній частині Федотової коси неподалік від курорт Кирилівка, простягається на 20 км в довжину і 5 км в його широкої частини, територіально розташовується в Херсонській області, але з материкової її частиною жодним чином не пов'язаний ще, як і від коси поділений вузеньких протокою , оточений лиманами і бухтами, куди ще заходять кораблі. Земля острова це Азово - Сиваським державний природний заповідник вважається ключовою його пам'яткою, де можна зустріти побіжно прогулюються тварин, таких як лань, лисиці, єнотовий пес, антилопа сайгак, асканійський олень, і побачити багатовікові дерева всіляких порід. Однак тільки вміле введення людини в натуральну середу дозволило ділянці пустельній українського степу перевтілитися в неповторний природний заказник з рідкісними видами звіриний і рослин. Щоб зберегти рідкісну природну фауну, доступ до заповідника обмежений, потрапити, можливо тільки за особливим дозволом. Але, в тому числі і потрапивши сюди, не сподівайтеся негайно побачити мчаться оленів або ж стадо конячок, або ж поганятися за фазанами, бо простори заповідника дуже завеликі.

Внаслідок маленького числа туристів, півострів і узбережжі досить чисті, море тепле і ніжне. Ще в радянські часи тут була побудована президентська дача, і до цього день, всі президенти України знаходять її прекрасним простором для віддаленого неголосного розваг.

Останні кілька років на острові Бірючий протікає інтернаціональний симпозіум передового мистецтва. Півострів рік за роком робиться більше цивілізованим, збільшується інфраструктура, але все ще ви сповна зможете насолодитися багатством природи і виконати чудовий відпустку в лоні неприборканої природи.Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98