Ловля бичка на Азовському морі
Admin
12 06 2013
Риболовля

Ловля бичка в Кирилівці завжди захоплююча риболовля. У цій статті наведемо опис техніки і снастей лову бичка на Азовському морі із човна. Як приклад, опишемо умови для СМТ. Кирилівка.

В Азовському морі розрізняють кілька видів бичків. Найпоширеніший - бичок-головач за місцевим бус. Також розрізняють: бичок-бубирь, бичок-травянік, бичок-пісочник. Найбільший - бичок-мортовік, місцеві рибалки називають його жаба або батіг.

Вибір місця лову бичка на Азовському морі в Кирилівці залежить від погоди. У сонячну погоду при не великих хвилюванні моря бичок ловиться на глибоких місцях. А в похмуру погоду бичок підходить ближче до берега. З човна ловлять бичка, тримаючи волосінь рукою, при цьому клювання визначаться за сіпанню і тремтіння волосіні перекинутої через палець.

Снасть

Снасть - закидушка: метров 5 лески - 0,6 - 0,7 мм. На конце лески - 1 крючок номер десять, двенадцать, с длинным цевьем для удобства снятия рыбы и обеспечения удобного насаживания крупной наживки, через 15 - 20 см. Второй поводок крепится, выдерживая расстояние в пятнадцать, двадцать сантиметров от первого.

Вага грузила підбираєте самі, залежно від товщини жилки, 0,5 до 1, але менше 0,5 краще не брати - поріже пальця. Ловля на спінінг або вудку, себе не виправдовує.

Наживка

Використовується наживка різноманітна. Використовуються крупнонарезанний шматочками курячий пупок, яловичина. Така насадка не збивається, довго тримається. Також застосовується в якості наживки креветка, дощовий черв'як, червоний гнойовий черв'як.

Накопати хробака в Кирилівці складно, піщані грунти не дуже улюблене місце для хробаків. Брати черв'яка потрібно товстіший, тому що через стилю лову (тягнути по дну), він швидко може потріпатися. Тому і ловля на червоного хробака складно вата.

Бичок у всіх жителів користується особливою шаною. Не дарма ж в місті Бердянськ, що на Азовському морі, рибі-бичку поставлено пам'ятник з написом «Бичкові - годувальнику».Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98