Як жінці виглядати красиво на пляжі
Admin
02 19 2016
Bідпочинок

Ппляжний сезон є своєрідним випробуванням для кожної жінки, адже знаходження на пляжі має на увазі перш за все, що дама носить тільки купальник, пляжні аксесуари і нічого більше. При цьому на показ виставляється фігура, недоліки якої якраз і можуть зіпсувати загальне враження про особу.

Саме тому до вибору тих же аксесуарів слід підходити з особливим трепетом та увагою, адже так жінка може проявити свою яскравість і оригінальність. Непоганим рішенням можуть стати модні сонцезахисні окуляри, пляжна сумка з хорошого матеріалу бажано яскравого кольору. Так само, як варіант, можна використовувати неординарні босоніжки в якості способу для відволікання уваги від зайвого жиру в області талії. Цілком нормально в пляжних умовах буде виглядати біжутерія з пластмаси, але тут головне не перестаратися, інакше загальний образ вийде надто пафосним і навіть в якійсь мірі дурним. Пам'ятайте, що ви йдете не в модний клуб, а на пляжну територію - ви повинні виглядати вільно, невимушено, але без надмірностей. Багато жінок просто забувають про це, одягаючись так, немов зібралися не поплавати, а на побачення.

Якщо у жінки непоказна фігура, то на пляжі, як не дивно, вона від цього може тільки виграти, просто незвично одягнувшись. Адже великих бюстів там завжди навалом, а от щось по-справжньому цікаве побачити можна лише зрідка.

Слід також дуже ретельно підходити до вибору купальника. Залежно від форми, той чи інший купальник може підкреслити родзинки жіночого тіла і приховати його недоліки. Однак може статися зовсім навпаки, тому тут слід бути гранично обережними. До речі, на основі всього вищесказаного фахівці в області моди радять брати з собою як раз таки два різних за формою купальника, враховуючи при це ще і той факт, що купальник того чи іншого формату і кольору виглядає на вас по-різному в залежності від ступеня і інтенсивності вашого засмаги.

Останнім штрихом в створенні образу "пляжної королеви" буде обрана поза для засмаги. Тут уже відкривається величезний простір для польоту фантазії. Для вибору оптимального варіанту знадобиться лише дзеркало і декілька проб і помилок, що знайти найкращий для вас варіант, який буде поєднуватися як з вашою зовнішністю, так і з вибраними купальником і іншими аксесуарами.

Дотримуючись всіх цих правил, будь-яка жінка зможе домогтися свого на пляжі, привернути увагу протилежної статі і викликати заздрість у конкуренток.Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98