Травневі свята в Кирилівці
Admin
02 05 2012
Bідпочинок

Відпочинок на морі. Розкіш, мрія чи реальність?

Мені здавалося, що я ніколи не побачу море, що це занадто дорого для обивателя, що це відпочинок тільки для заможних громадян, та й робота влітку не дозволяла думати про те. Але ми з дружиною проявили наполегливість і кмітливість. Мрії збуваються! Виявилося, для повноцінно економ відпочинку з харчуванням достатньо обдзвонити кілька туроператорів і головне - вибрати для цього правильний час.

Травень - прекрасний час для відпочинку в Кирилівці на Азовському узбережжі. Але головне для нас - економічне. Відпочиваючих мало, пляжі вільні, море прохолодне, але похлюпатися можна. А на третій день тіло звикає, можна спокійно плавати. Всі бази відпочинку в цей час року знижують ціни на тури.

Для не молодих сімейних пар море в травні саме те. Вночі тиша, в їдальнях ні натяку на чергу. У травні можна бронювати номер без кондиціонера, спеки то ще немає. Приємним доповненням стало те, що 9-го травня на всі квитки ЖД робить знижку 50%. Можете помандрувати в будь-який день не переплачуючи за екскурсії.

Десятиденний відпочинок (без дороги) нам обійшовся в 10 тисяч рублів на двох. А якщо харчуватися самі (магазин сухпаек) або скромно в найближчій їдальні, можна суттєво зекономити. Хоча на морі не хочеться витрачати дорогоцінний час на кухонні клопоти. Відпочивайте від побутових клопотів - оновлюйте своє емоційне наповнення. Робіть як ми або тихо заздріть.Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98