Їдемо на море
Admin
08 28 2012
Bідпочинок

Відпустка - це чудовий час, і спогади про нього повинні бути обов'язково радісними і світлими.

Перебуваючи у відпустці, хочеться відпочити від повсякденних турбот і поринути в світ спокою і рівноваги. Тиждень відпочинку на Азовському морі дає енергетичний заряд на цілий рік. Азовське море насичено іонами кальцію, калію, магнію, натрію.

Але щоб добре провести час, необхідно як слід підготуватися і діяти за заздалегідь спланованим планом. Грамотно вибирайте місце відпочинку, виходячи зі своїх бажань і можливостей.

По-перше, відпочиньте після приїзду, не біжіть відразу по Кирилівці.

По-друге, не приймайте перші сонячні ванни більше 5 хвилин. Протягом відпустки не перестарайтеся із засмагою, користуйтеся сонцезахисним кремом. Під час перебування на відкритому сонці, захищайте голову від попадання прямих сонячних променів.

По-третє, всьому повинна бути міра. Перш за все, це стосується харчування. Не захоплюйтеся екзотичними стравами. Не пийте сиру воду, якщо не хочете підхопити кишкову інфекцію.

По-четверте, дотримуйтесь затверджені правила безпеки. Купайтеся в місцях спеціально для цього відведених. З собою в дорогу обов'язково візьміть аптечку. Ну і прихопіть відмінний настрій.Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98