Чудо в степу - Асканія-Нова
Admin
11 18 2012
Природа

Національний заповідник України, Асканія-Нова не дарма отримав статус справжнього дива.

Навіть у наші дні тут збереглася степ в її первозданному вигляді, яка ніколи не бачила плуга. Велич степу описати складно, а ось закохатися в неї можна дуже навіть легко. Мабуть з цієї простої причини тисячі людей і їдуть в цей заповідник, відомий у всьому світі, науковий рейтинг якого досить величезний, як величезна і його територія, яка становить більше 11000 га з унікальними дендро-і зоопарками. Заповідник розділений на 3 частини, серед яких найбільш знаменитим є Великий Чапельський під.

У цьому поді, після сніжних зим утворюється досить багато води, тому рослини тут ростуть швидко і можуть «похвалитися» своєю різноманітністю. До цього чарівного різнотрав'я можна дістатися на мікроавтобусі або на возі, запряженому парою коней. На початку весни серед сухих торішніх стебел починають з'являтися квіти самих різних відтінків - весняна крупка, рання вероніка, незабудки. Саме з цього дня степ починає перетворюватися і гарнішає буквально по годинах.

До кінця весни цвітіння трав і рослин досягає своєї максимальної сили. У цей час починають активно цвісти асканійські ендеміки. Так називаються скіфські тюльпани. Одночасно з ними починають цвісти тюльпани Шренка. Та й взагалі, квіти ростуть, мов у букетах, в яких практично неможливо відшукати два схожих. До початку літа степ стає немов срібною від зацвітають ковили, серед якого, ні-ні, та й здадуться суцвіття степовій гвоздики.Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98