Бази відпочинку Азовського моря чекають вас!
Admin
12 01 2012
Bідпочинок

Ви прагнете кожне літо подорожувати у відпустку до південного моря і радіти безтурботним відпочинком далеко від міського шуму? Але кілька останніх років вам і вашим друзям все складніше знайти тихе і затишне простір, щоб розміститися сім'єю? Вам на сто відсотків сподобається відпустку на Азовському узбережжі. Тут немає фантастичних цін, а підшукати прийнятне житло зовсім неважко.

Приємно провести кілька літніх тижнів і прекрасно оздоровитися ви можете в Кірріловке, яка знаходиться на північному березі моря. Вона є найбільш вдалим місцем сімейного та молодіжного відпочинку. На азовському узбережжі затишна обстановка, прекрасні пляжі і тепла морська вода. В околицях достаток веліколепоной степової природи, і є унікальний шанс поїхати на екскурсію. Федотова коса, яка розташувалася між Азовом і Утлюкському лимані - чарівне природне місце, і її обов'язково слід відвідати, перебуваючи на відпочинку в Кирилівці.

Будь відпочиваючий отримає шанс організувати кілька літніх тижнів на узбережжі по засобам і з користю. Безліч хороших баз відпочинку і варіантів знімних квартир пропонують прекрасний вибір для туристів. Запливати в прибережній воді відносно безпечно, оскільки більшість тутешніх пляжів неглибокі. Лимани Молочний та Утлюг надають чудові можливості для цінителів риболовлі.

Молочний лиман, який лежить поруч з Кирилівки, довгий час постачає відмінні лікувальні грязі. Місцеві санаторії часто застосовують лікування грязями, і тут ви маєте можливість вилікувати деякі хвороби. Провідні курортологи счіьают, що біля Азовського моря блискучі перспективи - в майбутньому тут хочуть розвивати активний відпочинок і відбудувати нові санаторії.

Для відпочинку всією сім'єю Азовські пляжі надає безліч переваг. Неглибока прибережна вода добре нагрівається на сонці, і тому тут можна просто навчити дітей плавати. Чудові піщані пляжі дають можливість вашим чадам безпечно грати неподалік с морем.

Повітря Азовського моря, насичений йодистими випарами і ароматами степових трав, чудово підходить для оздоровлення організму. Для відпочинку на азовських пляжах підійдуть всі місяці літа - з початку травня до кінця вересня на азовському узбережжі тепла вода. Сонце радує курортників значну частину літа, а звична температура повітря 25 градусів дає можливість відчувати себе комфортно. Щорічно вологий клімат і прекрасні умови привертають в ці місця безліч туристів, що приїжджають з близькими або приятелями провести з користю літні дні на пляжі.

Місця відпочинку тут, по суті, не поступляться кримським по зручності, при цьому тут істотно менше народу. Вода біля берега значно тепліше чорноморської, а повітря так само насичений степовими пахощами і морем. Приїхавши в Кирилівку, ви отримаєте можливість прекрасно оздоровитися, і набратися вражень на весь рік.Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98