Нічні клуби Кирилівки

Нічний клуб Галактика - це місце для приємного дозвілля - танцювального, позитивного настрою - центр розваг успішних і енергійних людей, які знають ціну своїм вільним часом. Висококласний нічний клуб з відмінним звуком і унікальною світломузикою. Тільки найкраща і якісна музика різних клубних напрямків. Море позитивного настрою і усмішок.

Нічний центр розваг Texas розташований на косі Федтова - це самий моднай нічний клуб в Кирилівці на Азовському морі. Щовечора тисячі відпочиваючих різного віку йдуть сюди розважитися, потанцювати. Заклад пропонує майже всі типи дозвілля, від кальяну і більярду до лазерного шоу та пінних вечірок. Треба віддати належне власникам клубу Texas - вони постаралися зробити все, щоб ця дискотека була популярною.

Нічний клуб RIO відкрився в 2006 році, і ось вже багато років займає першу сходинку на п'єдесталі клубного життя. Нічний клуб RIO здатний зібрати під своїм дахом кілька тисяч гостей. Влітку тут проводяться тематичні заходи, зльоти байкерів і сети відомих ді-джеїв.

Нічний клуб Aquadance - один з епіцентрів глобальної клубної культури, двигун актуальних напрямків і тенденцій сучасної нічного життя. Кожен день тут проводяться тематичні вечірки, запрошуються зірки сучасної танцювальної музики. У барі подаються популярні і авторські коктейлі.

Поруч, поблизу Подивитись все

ДЕЯКІ З МІСЦЬ, ДЕ ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ.

Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98