Кирилівка дельфінарій «Оскар»

У 2011 році в Кирилівці відкрився дельфінарій «Оскар» на цей час найбільший дельфінарій в Україні. Всі відпочиваючі в Кирилівці можуть відвідати унікальний дельфінарій.

Розміри басейну складає 36х18 м, глибина - 5 м. Глядацькі трибуни розташовані так, що вони цілий день знаходяться в тіні. У поданні беруть участь чотири морських котика і п'ять чорноморських дельфінів, які в 2011 р. змінили місце проживання з Крим на новий дельфінарій «Оскар».

Гостям «Оскара» представляється унікальна можливість побачити виставу, якому немає рівних в Україні - адже шоу насичено цікавими сюрпризами і незвичайними трюками. Веселі морські мешканці та їхні тренери покажуть оригінальне шоу, і подарують позитивні емоції глядачам будь-якого віку. Крім цього, гості дельфінарію можуть близько поспілкуватися з тваринами, поплавати з дельфінами, зробити кілька фотографій на пам'ять.

У дельфінарії є другий басейн для дельфінотерапії. Дельфінотерапія - широко використовується лікарями і психотерапевтами у всьому світі, вид анімалотерапії (лікування за допомогою тварин).

Адреса: смт. Кирилівка, вул. Першотравнева, 1-Б

050 257 4747

Поруч, поблизу Подивитись все

ДЕЯКІ З МІСЦЬ, ДЕ ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ.

Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка вул.Зелена 22 А

+38 095 343 69 30
+38 097 563 03 98